Ingiant DHK012-12-10A דורך-באָר גליטש רינג פֿאַר קאַפּינג מאשינען
קורצע באַשרייַבונג:
פּראָדוקט דעטאַל
פּראָדוקט טאַגס
ספּעציפֿיקאַציע
DHK012-12-10A
די הויפּט פּאַראַמעטערס
נומער פון קרייזן 12 קאַנאַלן אַרבעט טעמפּעראַטור "-40℃~+65℃"
ראַטעד קראַנט 10א אַרבעט הומידיטי <70%
ראַטעד וואָולטידזש 0~240 VAC/VDC שוץ לעוועל IP54
איזאָלאַציע קעגנשטעל ≥1000MΩ @500VDC האָוסינג מאַטעריאַל אַלומינום צומיש
איזאָלאַציע שטאַרקייט 1500 VAC @ 50Hz, 60s, 2mA עלעקטריש קאָנטאַקט מאַטעריאַל טייער מעטאַל
דינאַמישע קעגנשטעל וואַריאַציע <10MΩ פירן דראָט ספּעציפיקאַציע קאָלירטע טעפלאָן אינסולירטע און צינירטע שטראַנדעד פלעקסאַבאַל דראָט
ראָטייטינג גיכקייט 0~600rpm די לענג פון די דראָט 500 מ״מ + 20 מ״מ
נאָרמאַל פּראָדוקט אַוטליין צייכענונג
פּראָדוקט-באַשרייַבונג1
אַפּליקאַציע איינגעגעבן
פּראָדוקט-באַשרייַבונג2
פּראָדוקט-באַשרייַבונג3
פּראָדוקט-באַשרייַבונג4
אונדזער מייַלע
פאַבריק סצענע
פּראָדוקט-באַשרייַבונג5
פּראָדוקט-באַשרייַבונג6
פּראָדוקט-באַשרייַבונג7ספּעציפֿיקאַציע
DHK012-12-10A
די הויפּט פּאַראַמעטערס
ראַטעד קראַנט 10A אַרבעט הומידיטי <70%